Przedstawiamy zdjęcia prac plastycznych oraz innych dzieł, które dzieci  z naszej grupy wykonują w domu. Zachęcamy, aby chwalić się twórczością dzieci oraz wysyłanie nam zdjęć przez platformę iprzedszkole.

Prace Gabrysi M. :

Prace Oli P. :

Prace Antosi:

W dniu 04.02.2020 r. w przedszkolu odbył się długo oczekiwany Bal Karnawałowy. Były tance w parach, wężyki  oraz  zabawy w kole. Dziewczynki przebrały się za księżniczki, wróżki , piratki i Indianki. Wśród przebrań chłopców nie zabrakło wojowników ninja czy superbohaterów takich jak Spiderman, Hulk. Wszyscy bawili się doskonale.

Nasza grupa w dniu 05.02.2020 r. uczestniczyła w zajęciach edukacyjnych w Punkcie Informacyjnym II linii metra. Poznaliśmy sprzęt budowlany niezbędny do budowania metra. Mogliśmy założyć ubranie ochronne obowiązkowe podczas pracy na budowie. Mieliśmy ciekawe zabawy ruchowe. Tworzyliśmy peron metra z wykorzystaniem dużych puzzli, czołgaliśmy się w tunelu, naśladowaliśmy pociąg. Oglądaliśmy również film edukacyjny gdzie mogliśmy zobaczyć jak wyglądają pracę głęboko pod powierzchnią ziemi. To były bardzo ciekawe zajęcia!