Mazowiecka Policja Apeluje!

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce rząd wprowadził nowe, ostrzejsze zasady bezpieczeństwa publicznego, w tym kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się!

Od 1 kwietnia do odwołania, osoby do 18. roku życia nie mogą wyjść z domu bez opieki dorosłego opiekuna.

Tylko obecność rodzica, opiekuna prawnego lub kogoś dorosłego, usprawiedliwia obecność dzieci i młodzieży na ulicach i innych miejscach publicznych.

Wprowadzony został obowiązek utrzymania co najmniej 2-metrowej odległości między pieszymi, który dotyczy także rodzin i bliskich.

Wyłączeni z tego obowiązku będą:

- rodzice z dziećmi wymagającymi opieki (do 13. roku życia),

- a także osoby niepełnosprawne lub niemogące się samodzielnie poruszać i ich opiekunowie.

Ponadto został wprowadzony zakaz korzystania z parków, plaż, bulwarów, promenad i rowerów miejskich, a także terenów zielonych, pełniących funkcje publiczne. Zakaz dotyczy więc parków, zieleńców, promenad, bulwarów, ogrodów botanicznych i zoologicznych czy ogródków jordanowskich. 

Ostatnie doświadczenia pokazują, że są to miejsca, w których dochodzi do przebywania, przemieszczania i gromadzenia się ludzi, w tym młodzieży i rodziców z dziećmi, a tym samym – do zwiększenia szans na zakażenie. 

Prosimy o respektowanie nowych zasad bezpieczeństwa! Uczulmy także dzieci i młodzież na przestrzeganie tych zasad!

Brak respektowania obowiązków wynikających z władzy rodzicielskiej może skutkować pociągnięciem Państwa do odpowiedzialności prawnej.

Pozwoli to nam wszystkim uniknąć bądź zminimalizować ryzyko zarażenia.

Drodzy uczniowie!
Mazowiecka Policja apeluje:

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce rząd wprowadził nowe, ostrzejsze zasady bezpieczeństwa publicznego, w tym kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się!

Od 1 kwietnia do odwołania, osoby które nie ukończyły 18. roku życia nie mogą wyjść z domu bez opieki osób dorosłych.

Dlatego na ulicach i innych miejscach publicznych możecie przebywać tylko pod opieką rodzica, opiekuna prawnego lub jakiegoś innego dorosłego. 

Zaniechajcie wychodzenia z domu jeżeli nie jest to bezwzględnie konieczne!

Unikajcie miejsc publicznych!

Respektujcie wszelkie zasady bezpieczeństwa pamiętając, że za nieprzestrzeganie przepisów możecie być pociągnięci do odpowiedzialności prawnej!

Szanowni Państwo, 

prosimy o zapoznanie się z pismem Prezydenta Warszawy do Dyrektorów, nauczycieli, uczniów i rodziców.

Pismo od Prezydenta m.st. Warszawy

Szanowni Państwo,

W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania placówki sekretariat w okresie do dnia 10 kwietnia 2020 r. będzie czynny we wtorki i czwartki w godzinach 8.00-16.00.

Zachęcamy do załatwiania spraw drogą elektroniczną poprzez kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefoniczny 22 811-43-49.

Dostarczenie jakichkolwiek dokumentów w wersji papierowej jest możliwe tylko w zamkniętych kopertach poprzez zostawienie ich w specjalnie przeznaczonym do tego pudełku umieszczonym w holu przy wejściu do przedszkola. 

Drodzy Rodzice!

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ograniczenie funkcjonowania przedszkola zostaje przedłużone do dnia 10 kwietnia 2020 r.

W związku z  zawieszeniem zajęć w przedszkolu nauczyciele w dalszym ciągu będą przekazywać Państwu propozycje zajęć do samodzielnego wykorzystania w domu z dziećmi poprzez system iPrzedszkole.

Przekazywane treści będą zgodne z  opracowanym planem pracy wychowawczo - dydaktycznej na miesiąc kwiecień.

Zachęcamy do wspólnej zabawy i edukacji wierząc, że zamieszczane przez nas propozycje zadań do wykonania wypełnią naszym przedszkolakom wolny czas nauką i zabawą w towarzystwie najbliższych.

Proponujemy, by dzieci gromadziły wykonane prace, np. w teczkach i po powrocie do przedszkola mogły się nimi pochwalić, zaprezentować i i o nich opowiedzieć, jak powstawały.

Zachęcamy również do przesyłania zdjęć/fotorelacji z działań twórczych i edukacyjnych, dotyczących wykonywanych zadań przez dzieci (nie tylko przez nas proponowanych) do wychowawców.

Prosimy o sprawdzanie wiadomości w systemie iPrzedszkole.

Z wychowawcami grup macie Państwo możliwość  również kontaktu mailowego lub telefonicznego, tak jak dotychczas.

Kochane Dzieci i Rodzice, uważajcie na siebie, trzymajcie się ciepło i zdrowo!

                                                                                                      Dyrektor i Rada Pedagogiczna